Συνάντηση παλαιμάχων Παναθηναϊκού και Ολυμπιακού
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Οι παλαίμαχοι βολεϊμπολίστες του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού βρέθηκαν στην "Φωλιά" του Δημήτρη Κρόκου στην Παιανία, θυμήθηκαν παλιές ιστορίες και οργανώνονται σε Σύνδεσμο.
Με πρόσκληση του Ντίνου Χασάπη, παρόντος του προέδρου της ΕΟΠΕ Γιώργου Καραμπέτσου οι παλαίμαχοι Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού θυμήθηκαν παλιές ιστορίες, τις διηγήθηκαν με πάθος και συμφώνησαν να οργανωθούν, σε συνεργασία με τους Θεσσαλονικείς και τους Θρακιώτες.
Επόμενο ραντεβού σε Θεσσαλονίκη και Αλεξανδρούπολη, με την ΕΟΠΕ να προσφέρει γραμματειακή υποστήριξη και τον Ντίν Χασάπη να είναι στην κεφαλή της οργάνωσης.
Παρόντες ήταν και οι Νίκος Μπεργελές, Θεοτόκης Μανουσαρίδης, Κυριάκος Παντελιάς, Νίκο Κριτσοταλάκης, Δημήτρης Ανδρεόπουλος, Παύλος Καραμαρούδης, Σωτήρης Αμαριανάκης, Νίκος Ηλιόπουλος, Γρηγόρης Μαλουσάρης, Ρούλης Αγραπιδάκης.
Σχετικά Άρθρα
-
Ψήφισμα για το "Σπίτι του Βόλεϊ" στην Παιανία (Ψηφίστε για να το διεκδικήσουμε)
-
Το ραντεβού με τις δόξες του βόλεϊ: Σαν να μην πέρασε μία μέρα...
-
Απονομή του Βραβείου «Ε. Παπαγεωργίου» στον Φοιτητή- Αθλητή της Χ.Α.Ν.Θ. Δημήτριο Αστρινάκη
-
Ιστορικό πέρασμα της Ολυμπιακής φλόγας από τον Μαραθώνα (photos-videos)
-
Η μεγάλη βραδιά του Ερμή Ηγουμενίτσας που γιόρτασε τα 30 χρόνια από την ίδρυση του