Κύπελλο ανδρών την Τετάρτη και κλήρωση την Πέμπτη - το πρόγραμμα
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΚΥΠΕΛΛΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
Την Πέμπτη 23 Ιανουαρίου και ώρα 12.00 στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ. θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της 2ης αγωνιστικής της Β' φάσης (προημιτελικά) του κυπέλλου ανδρών.
Αναλυτικά τα ζευγάρια της 1ης αγωνιστικής
Τετάρτη 22 Ιανουαρίου
Βαρδινογιάννειο, 16.00: ΟΦΗ - Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Πρέντζας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κόκκας, Κανδηλιέρης, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.
Μίκρα, 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Σταυρίδης, Μαλακίδης, Γραμματεία: Γούβαλη.
Βραχατίου, 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Ονόπας, Γεράνιος, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σπίνας, Σιακαβέλλας, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.
ΔΑΚ Βέροιας 19.00: ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Ψαρρά Μαρ..
ΔΑΚ Πολίχνης 20.30: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπέλλος Εμμ., Γραμματεία: Σκαρλατούδη.
ΔΑΚ Πυλαίας 20.30: ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς
Διαιτητές: Δημητρίου, Αβραμίδης, Γραμματεία: Πασπαλά Κ..
Η. Τριανταφυλλίδης 20.30: ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Δρανίτσας, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.
1ο Γυμνάσιο Ρέντη 21.15: ΑΕ Αρμενίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Βελώνης, Γραμματεία: Καλιγέρη.
Βαρδινογιάννειο, 16.00: ΟΦΗ - Παναθηναϊκός
Διαιτητές: Πρέντζας, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κόκκας, Κανδηλιέρης, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.
Μίκρα, 18.00: Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Σταυρίδης, Μαλακίδης, Γραμματεία: Γούβαλη.
Βραχατίου, 18.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Ονόπας, Γεράνιος, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Σπίνας, Σιακαβέλλας, Γραμματεία: Παπακυριακοπούλου.
ΔΑΚ Βέροιας 19.00: ΑΠΣ Φίλιππος - ΑΟΠ Κηφισιάς
Διαιτητές: Γεωργιάδης, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Ψαρρά Μαρ..
ΔΑΚ Πολίχνης 20.30: Πήγασος Πολίχνης - ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπέλλος Εμμ., Γραμματεία: Σκαρλατούδη.
ΔΑΚ Πυλαίας 20.30: ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς
Διαιτητές: Δημητρίου, Αβραμίδης, Γραμματεία: Πασπαλά Κ..
Η. Τριανταφυλλίδης 20.30: ΑΕΝ Πανοράματος - ΧΑΝΘ
Διαιτητές: Δρανίτσας, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.
1ο Γυμνάσιο Ρέντη 21.15: ΑΕ Αρμενίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Διαιτητές: Νικολόπουλος, Βελώνης, Γραμματεία: Καλιγέρη.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
- Κύπελλο ανδρών (Α’ ημιτελικός): Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων (17:00, ΕΡΤ3)
- Κύπελλο ανδρών (Β’ ημιτελικός): Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Π.Α.Ο.Κ. (20:15, ΕΡΤ3)
- Κύπελλο Ανδρών - Δηλώσεις αρχηγών: Να προσφέρουμε όμορφο θέαμα και να δώσουμε το παράδειγμα
- Κύπελλο Ανδρών - Δηλώσεις προπονητών: Οι τέσσερις καλύτερες ομάδες είναι στην Λάρισα
- Κύπελλο Ανδρών: Παρουσία θεατών οι αγώνες του Final-4 στη Λάρισα