Λύθηκε η συνεργασία του Πανερυθραϊκού με τον Γιώργο Ουτζή
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία PRE LEAGUE ΑΝΔΡΩΝ
Ο Πανερυθραϊκός Α. Σ. ανακοινώνει την λήξη της συνεργασίας με τον Ουτζή Γιώργο, προπονητή της Ανδρικής του Ομάδας.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Γιώργο για την σημαντική προσφορά του και να του ευχηθούμε ολόψυχα καλή συνέχεια και πολλές επιτυχίες στο προπονητικό του έργο.
Την καθοδήγηση της Ανδρικής Ομάδας θα έχει ο πολύπειρος Γιάννης Λάϊος ο οποίος θα αναλάβει και την δύσκολη προσπάθεια για την παραμονή της ομάδας μας στη Pre League.
Ο Γιάννης Λάϊος υπήρξε και στο παρελθόν προπονητής μας, τις αγωνιστικές χρονιές 2014-15 και 2021-22.
O Γιώργος Ουτζής με τη σειρά του αποχαιρέτησε τον Πανερυθραϊκό:
"Ένας κύκλος έκλεισε και ένας νέος ανοίγει ! Τέσσερα χρόνια στην ομάδα του Πανερυθραϊκού , δημιουργικά και γεμάτα χαρές και λύπες όπως επιβάλλεται όταν έχεις όνειρα και όραμα.