Ο Πήγασος υποδέχεται ...φιλικά τον ΠΑΟΚ στην Πολίχνη
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία VOLLEYLEAGUE
Την πρώτη του φιλική εντός έδρας αναμέτρηση θα δώσει αύριο Σάββατο 17/9, στις 17:00 η αντρική ομάδα του ΠΗΓΑΣΟΥ, η οποία θα φιλοξενήσει στο ΔΑΚ Πολίχνης την ομάδα του ΠAOK.
Ο προπονητής της ομάδας κ. Ηρακλής Θεοδώρου θα έχει στη διάθεσή του όλους τους παίκτες, συμπεριλαμβανομένου και του Βραζιλιάνου Najari Fernandes, ο οποίος έχει μπει στο πρόγραμμα των προπονήσεων και αναμένεται να κάνει την πρώτη του εμφάνιση.
Το φιλικό θα γίνει παρουσία φιλάθλων.
To ΔΣ του ΠΗΓΑΣΟΥ καλεί τον κόσμο της Πολίχνης και της Θεσσαλονίκης να δώσει το παρών, να παρακολουθήσει το παιχνίδι και να να σταθεί δίπλα στην προσπάθεια που κάνει η ομάδα μας την φετινή χρονιά.
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Δημήτρης Τζιάβρας: «Οικογένεια ο Ολυμπιακός, να πετύχουμε ακόμα περισσότερα»
-
Με Σαν Ροκέ Λας Πάλμας ή Τρόμσο στους «32» του CEV Challenge Mens Cup ο ΠΑΟΚ!
-
Γενική Συνέλευση Ε.Σ.Α.Π: Ο Παντελής Ταρνατόρος ανανέωσε τη θητεία του - Οι ομάδες της σεζόν 2024-25
-
Π.Α.Ο.Κ.: Ανακοίνωσε την απόκτηση του Λεονάρντο Νασιμέντο
-
Π.Α.Ο.Κ: Ανακοίνωσε την απόκτηση του Αχιλλέα Μπάση