Κλιμάκιο του Sports Excellence στην Νεμέα και στους Μολάους για τις Εθνικές παίδων-κορασίδων
- Γράφτηκε από την Ομάδα σύνταξης
- Κατηγορία ΕΘΝΙΚΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ
Με εργoμετρικές ασκήσεις και αξιολογήσεις ολοκληρώθηκε στους Μολάους και στην Νεμέα η προετοιμασία των Εθνικών ομάδων κορασίδων και παίδων αντίστοιχα.
Κλιμάκιο του Sports Excellence βρέθηκε στην πόλη της Λακωνίας στο πλαίσιο της συνεργασίας της ΕΟΠΕ με το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος, ενώ λίγες μέρες νωρίτερα είχε επισκεφτεί και την Εθνική παίδων στη Νεμέα.
![](https://fortune.suntech.gr/sfw_clients/FortuneData174/Email/30710/paides-sports-exce.jpg)
Την προετοιμασία στους Μολάους υποστήριξε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και το τοπικό σωματείο ΑΠΟΕΛ Μολάων και η ΕΟΠΕ ευχαριστεί όλους τους εμπλεκομένους και ιδιαίτερα την γενική γραμματέα Αριστέα Κουτσουβέλη και την προπονήτρια της ομάδας Ειρήνη Καπετάνιου.
![](https://fortune.suntech.gr/sfw_clients/FortuneData174/Email/30710/ethniki-apoel.jpg)
Πολυμέσα
Ετικέτες
Σχετικά Άρθρα
-
Πανηγυρική κατάκτηση του Βαλκανικού κυπέλλου Κ16 από την Εθνική παμπαίδων
-
Βαλκανικό Κύπελλο Κ16: Φοβερή εμφάνιση της Εθνικής και νίκη επί της Σερβίας
-
Βαλκανικό Κύπελλο Κ16: Πρεμιέρα στο Μουζάκι με νίκες Ελλάδας, Σερβίας
-
Ευρωπαϊκό ανδρών Κ18: Φινάλε με νίκη επί της Εσθονίας για την Εθνική
-
Ευρωπαϊκό ανδρών Κ18: Νίκη στο τάι μπρέικ για την Εθνική επί της Ρουμανίας